Умови дистанційного захисту НДРС (навчально-дослідних робіт студентів) з зоології хребетних

Шановні студенти ІІ курсу!

Найважливіша частина вашої оцінки за практику — оцінка за НДРС, науково-дослідну роботу студентів. Це — не просто навчальне завдання, це має бути результатом відповіді на якесь нове питання. І тому такі роботи слід оцінювати інакше, ніж, припустимо, відповіді на екзаменаційні питання.

Результат вашої роботи, перш за все, презентація. Її побудову описано у методичних вказівках, які в вас є, або ж тут: https://batrachos.com/NDRS. Ви створюєте цю презентацію за допомогою тих програм, якими користуєтеся (Microsoft PowerPoint, LibreOffice Impress тощо), та експортуєте у формат .pdf, у якому вашу презентацію буде зручно дивитися в Інтернете.

Друга частина вашої роботи — текст доповіді, який можна створити у будь-якому текстовому редакторі.

Третя, остання частина, — запис вашого виступу. Ви можете гортати презентацію на екрані комп'ютера, стояти поруч, доповідати та записати свій виступ хоча б за допомогою мобільного телефону. Інший варіант — записати події на екрані вашого комп'ютера та звук з мікрофона, коли ви показуєте презентацію та коментуєте її. Для цього існує чимало програм (https://www.bandicam.com/ru/screen-recorder/, https://icecreamapps.com/ru/Screen-Recorder/ тощо). Тривалість доповіді — не більше 7 хвилин! 

Будь ласка, не створюйте великі файли! Якість запису має бути помірною; для слухачів вашого виступу головним буде його сенс, а не зовнішні красоти.

Нагадую: найважливіша вимога — самостійність. Ви можете використовувати матеріали інших людей, але обов'язково маєте це зазначати. Будь ласка, не видавайте чужі тексти, ілюстрації та результати роботи інших людей за власні! 

Презентацію у форматі .pdf, текст доповіді та відеозапис доповіді ви надсилаєте (до 2100 неділі, 12 липня) на адресу shabanov@karazin.ua. З понеділка, 13 липня, ці матеріали будуть доступні на сайті batrachos.com. Ймовірно, викладачі організують обговорення ваших робіт у Zoom. У такому разі ви зможете приєднатися до спільного обговорення.