Дорогі колеги! Реєструйтеся, будь ласка, на зоологічну конференцію!

З 12 до 16 вересня в Харкові і на біостанції в Гайдарах буде проходити зоологічна конференція. На ній мають зібратися зоологи різних спеціальностей, щоб обмінятися досвідом роботи з використанням сучасних методів. Зазначений в циркулярі термін закінчення реєстрації пройшов, але це не трагічно. Цей термін продовжено до 1 березня; я сподіваюся, що і після цього терміну ми не відмовимо людям, які захочуть до нас приєднатися.

Поки що зареєструвалося дещо більше 100 учасників.

Наші переваги:
— Харків — місто, в якому успішно працює стара і успішна зоологічна школа;
— Гайдари — одне з чудових місць нашої країни; до конференції біостанцію буде істотно поліпшено;
— в Харківському університеті в 2017-2018 рр. діятиме кандидатська спеціалізована рада за спеціальністю "зоологія", так що на конференції можлива серйозна професійна розмова;
— можливість гідного видання представлених на конференцію матеріалів;
— просто хороша компанія.

Якщо вам це цікаво — просимо зареєструватися. Деякі деталі (включаючи розмір оргвнеску, який, вірогідно, не буде вкрай великим) оргкомітет повідомить у другому циркулярі.

Чекаємо на вас у Харкові!

С 12 до 16 сентября в Харькове и на биостанции в Гайдарах будет проходить зоологическая конференция. На ней должны собраться зоологи разных специальностей, чтобы обменяться опытом работы с использованием современных методов. Указанный в циркуляре срок окончания регистрации прошел, но это не трагично. Этот срок продлен до 1 марта; я надеюсь, что и после этого срока мы не откажем людям, которые захотят к нам присоединиться.

Пока что зарегистрировалось несколько более 100 участников.

Наши преимущества:
— Харьков — город, в котором успешно работает старая и успешная зоологическая школа;
— Гайдары — одно из замечательных мест нашей страны; к конференции биостанция будет существенно улучшена;
— в Харьковском университете в 2017-2018 гг. будет действовать кандидатский специализованный совет по специальности "зоология", так что на конференции возможен серьезный профессиональный разговор;
— возможность достойного издания представленных на конференцию материалов;
— просто хорошая компания.

Если вам это интересно — просим зарегистрироваться. Некоторые детали (включая размер оргвзноса, который, вероятно, не будет запредельно большим) оргкомитет сообщит во втором циркуляре.

Ждем вас в Харькове!

 

 

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Інститут зоології імені І. І. Шмальгаузена НАН України
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди
Українське ентомологічне товариство
Українське гідробіологічне товариство
Українське товариство паразитологів
Північно-Східне відділення Українського орнітологічного товариства імені К.Ф.Кесслера
Харківське обласне теріологічне товариство

12-16 вересня 2017 р
на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
проводять всеукраїнську зоологічну конференцію

«Фауна України на межі XX-XXI ст.
Нові концепції зоологічних досліджень»

 

Оргкомітет

Голова

Катрич Віктор Олександрович, д.ф-м н., професор, проректор з наукової роботи ХНУ імені В. Н. Каразіна.

Співголови

Акімов Ігор Андрійович, член-кореспондент НАН України, директор інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена;

Жмурко Василь Васильйович, д.б.н., професор, декан біологічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна;

Токарський Віктор Арсентійович, д.б.н., професор, завідувач кафедри зоології та екології тварин ХНУ імені В. Н. Каразіна.

Відповідальний секретар

Шабанов Дмитро Андрійович, д.б.н, професор каф. зоології та екології тварин ХНУ імені В. Н. Каразіна, тел. 050-343-82-73.

Секретар

Токарська Надія Вікторівна тел.066-661-15-00, 093-522-13-97

Члени оргкомітету

Божков Анатолій Іванович, д.б.н., професор, директор НДІ біології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна;
Волох Анатолій Михайлович, д.б.н., професор кафедри екології та охорони навколишнього середовища Таврійського державного агротехнологічного університету;
Домнич Валерій Іванович, д.б.н, професор, завідувач кафедри мисливствознавства та іхтіології Запорізького національного університету;
Маркіна Тетяна Юріївна, д.б.н, декан природничого факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди;
Пахомов Олександр Євгенович, д.б.н., професор, завідувач кафедри зоології і екології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара;
Утєвський Сергій Юрійович, д.б.н., проф.. кафедри зоології та екології тварин Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна;
Харченко Віталій Олександрович, д. габ., заступник директора з наукової роботи Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена;
Царик Йосиф Володимирович, д.б.н., професор, завідувач кафедри зоології Львівського національного університету імені І. Франка;
Атемасова Тетяна Андріївна, к.б.н, доцент каф. зоології та екології тварин Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна;
Утєвський Андрій Юрійович, к.б.н., доцент кафедри зоології та екології тварин Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна;
Шатровський Олександр Георгійович, к.б.н., доцент кафедри прикладної біології, водних біоресурсів і мисливського господарства ХДЗВА імені А. С. Тертишного, голова Харківського ентомологічного товариства.

 

До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти та студенти, які працюють у різних галузях зоології. Форма участі у конференції очна. Учасники конференції можуть обрати одну з трьох форм представлення своїх матеріалів:

1) усна доповідь на пленарному засіданні,

2) усна доповідь на секційному засіданні;

3) стендова доповідь.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Робота конференції планується за напрямками:

— гідробіологія;
— паразитологія;
— ентомологія;
— іхтіологія;
— герпетологія;
— орнітологія;
— теріологія;
— екологія;
— зоогеографія;
— палеонтологія;
— етологія;
— систематика, філогенетика, філогеографія;
— збереження біорізноманіття;
— історія наукових досліджень.

До початку роботи конференції буде видано друковану збірку тез доповідей. Також цю збірку буде в електронній формі розміщено на сайті біологічного факультету ХНУ. Планується також видання окремого випуску «Вісник ХНУ. Сер. біологія» за матеріалами конференції; окремі статті після рецензування можуть бути опубліковані в журналі «Visnyk zoologii»

Орієнтовний розподіл часу конференції є таким:

12.09.2017 (вівторок) — прибуття та реєстрація учасників, при необхідності — самостійне поселення у готелях та хостелах в Харкові; екскурсії містом, до Музею природи, Екопарку.

13.09.2017 (середа) — закінчення реєстрації та прибуття учасників, яку не потребують поселення у Харкові; з 1100 до 1700 — пленарні засідання у головному корпусі ХНУ імені В. Н. Каразіна; після 1700 — організований переїзд автобусами до Біологічної станції ХНУ імені В. Н. Каразіна у с. Гайдари.

14-15.09.2017 (четвер та п’ятниця) — секційні засідання на біологічній станції, стендова сесія, польові екскурсії та спілкування у кулуарах.

16.09.2017 (субота) — закриття конференції та від’їзд з біостанції більшості учасників (бажаючи можуть затриматися до неділі, 17.09.2017).

Біологічна станція ХНУ імені В. Н. Каразіна заснована в 1914 р. Вона розташована в нагорній діброві над заплавою Сіверського Донця, на території Національного природного парку «Гомільшанські ліси». Заплановано знайомство учасників конференції з околицями біостанції та з НПП «Гомільшанські ліси».

Більшість учасників мешкатимуть на біостанції у домиках без опалення (у середині вересня це відповідає погодним умовам).

Поруч з біостанцією розташована база великої торгової організації з чотиризірковою готелем та номерами різного рівню комфорту (вартість проживання буде вказана у наступних інформаційних листах).

Учасники будуть забезпечені триразовим харчуванням, вартість якого відповідатиме цінам на продукти  вересня  2017 р. та становитиме не більше 100 гривень на добу.

Для участі у конференції до 20 лютого 2017 р. на електронну адресу конференції vseukr.zool.conf@gmail.com необхідно надіслати заявку із зазначенням назви доповіді (зразок додається).

Важливі дати конференції

20.02.2017 — останній день реєстрації учасників конференції;

1.04.2017 — останній день подання тез;

12-13.09.2016 — заїзд та реєстрація учасників.

Другий інформаційний лист та офіційне запрошення на конференцію буде надіслано учасникам, що зареєструвалися, протягом березня 2017 року.

БУДЕМО РАДІ ЗУСТРІТИСЯ З ВАМИ У ХАРКОВІ!

просимо поширити інформацію серед колег!

 

РЕЄСТРАЦІЙНА АНКЕТА

Прізвище

 

Им’я

 

По-батькові

 

Установа

 

Поштова адреса

 

Посада

 

Науковий ступінь та наукове звання

 

Контактний телефон

 

e-mail

 

Назва доповіді

 

 

Стенд

Усна доповідь