И иные новости

Факультетська олімпіада з біології - 2019

27 лютого 2019 р. відбулася олімпіада з біології серед студентів біологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Участь взяло 15 студентів. Вітаємо переможців: Георгія Бондаренка (ІІІ курс), який посів І місце, та Романа Трохимчука (ІV курс), який посів ІІ місце. Павло Отряжій (V курс) відстав від Трохимчука зовсім несуттєво — але, усе ж, отримав лише ІІІ місце. Усі, хто узяли участь — молодці! Добре, що свої сили спробувало досить багато першокурсників.

У Мелітополь на наступний етап олімпіади мають поїхати Бондаренко та Трохимчук. 

XІІІ міжнародна конференція молодих науковців «Біологія: від молекули до біосфери»

У кінці листопада на Харківському біофаці буде проводитися традиційна молодіжна конференція «БІОЛОГІЯ: ВІД МОЛЕКУЛИ ДО БІОСФЕРИ». Вже тринадцята...

Перші інформаційні листи у файлі Word: українськийEnglish

Результати студентської олімпіади з біології-2018

13 березня на біологічному факультеті Харківського національного університету імені В.Р. Каразіна відбулася студентська олімпіада з біології

Тут наведені завдання і результати олімпіади. Вітаймо переможців!

Вибори студентського декана біологічного факультету: програми кандидатів

Шановні студенти! Ви маєте змогу ознайомитися з програмами кандидатів на посаду студентського декана факультету. Обирайте вдумливо та обов'язково приходьте на вибори. Пам'ятайте, зараз саме Ви впливаєте на майбутнє Студентської Ради факультету. Кожен голос важливий!

Upd. Вітаймо Романа Трохимчука з обранням студентським деканом!

Доклад о моделировании на общефизическом семинаре физтеха 8 декабря 2017 года

ДИНАМИЧЕСКАЯ ТИПОЛОГИЯ СЛОЖНЫХ БИОЛОГИЧЕСКИХ СИСТЕМ И ИМИТАЦИОННОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ (доклад на общефизическом семинаре физтеха)

Результати факультетського етапу студентської олімпіади з біології

Вітаю переможців олімпіади — Михайла Шлахтера та Миколу Дрогваленка!

Дорогі колеги! Реєструйтеся, будь ласка, на зоологічну конференцію!

З 12 до 16 вересня в Харкові і на біостанції в Гайдарах буде проходити зоологічна конференція. На ній мають зібратися зоологи різних спеціальностей, щоб обмінятися досвідом роботи з використанням сучасних методів. Зазначений в циркулярі термін закінчення реєстрації пройшов, але це не трагічно. Цей термін продовжено до 1 березня; я сподіваюся, що і після цього терміну ми не відмовимо людям, які захочуть до нас приєднатися.

Поки що зареєструвалося дещо більше 100 учасників.

Студенти біофаку (перш за все — II, III і IV курсів)! Спробуйте себе в студентській олімпіаді з біології!

У вівторок, 28 лютого, о 1600 в аудиторії IV-24 відбудеться перший тур студентської олімпіади з біології. 

Невидимая Голова и все остальное

Видеозапись публичной лекции "Многоуровневый отбор в иерархических системах: сценарии Невидимой Руки, Невидимой Ноги и Невидимой Головы"

XI конференція молодих вчених "Біологія: від молекули до біосфери" буде проведена з 29 листопада по 2 грудня 2016 року

Наступна, XI конференція молодих вчених "Біологія: від молекули до біосфери" буде проведена з 29 листопада по 2 грудня 2016 року на харківському біофаці. На цій сторінці у загальний доступ викладено інформаційні листи і форми заявок учасників