XІІІ міжнародна конференція молодих науковців «Біологія: від молекули до біосфери»

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені В.
Н. КАРАЗІНА

БІОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ І ДОКТОРАНТІВ

XІІІ МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ

«БІОЛОГІЯ: ВІД МОЛЕКУЛИ ДО БІОСФЕРИ»

Харків, Україна

28 – 30 листопада 2018 р.

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі XІІІ Міжнародної конференції молодих науковців «Біологія: від молекули до біосфери», що відбудеться у Харкові 28 – 30 листопада 2018 року.

Організатори конференції: Біологічний факультет та Наукове товариство студентів, аспірантів і докторантів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці (віком до 35 років), які проводять дослідження у різних галузях біології (включно з біомедициною та екологією), а також проводять розробки у галузі біологічної освіти.

Форма участі у конференції очна. Учасники конференції можуть обрати одну з двох форм представлення своїх матеріалів: 1) усна доповідь, 2) стендова доповідь.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Робота конференції планується за наступними напрямками:

 • біоінформатика;

 • біомедицина;

 • біотехнологія;

 • біофізика;

 • біохімія

 • ботаніка;

 • вірусологія;

 • генетика та селекція;

 • екологія;

 • зоологія;

 • імунологія;

 • мікологія та фітопатологія;

 • мікробіологія;

 • молекулярна та клітинна біологія;

 • фізіологія людини та тварин;

 • фізіологія та біохімія рослин.

Для участі у конференції до 22 жовтня 2018 р. на електронну адресу конференції ntu_bio@karazin.ua необхідно надіслати електронну версію тез та скан квитанції про сплату (в одному листі вкладеними файлами), а також заповнити анкету в електронній формі: https://goo.gl/forms/w6oDIytx0Tzvyeat2

У темі електронного листа просимо зазначити прізвище доповідача та напрям, за яким подаються тези, наприклад: Федорова, зоологія.

УВАГА! Тези можуть не розглядатися, якщо надіслані пізніше вказаних термінів.

Матеріали вважаються отриманими, якщо оргкомітет надіслав підтвердження про отримання електронних варіантів тез та заявок на Вашу електронну адресу. У разі відсутності підтвердження, просимо надіслати матеріали ще раз протягом тижня з моменту першого надсилання.

Правила оформлення тез доповідей

Текст тез доповідей розміром до двох сторінок має бути набраний у програмі Microsoft Word українською або англійською мовою. Назва файлу має відповідати прізвищу доповідача (очного учасника) латиницею. Зразок назви файлу – fedorova_tezy. Розмір сторінки – А4, усі поля – 2 см, шрифт Times New Roman, розмір шрифту 12 пт, інтервал одинарний, символи з гарнітури Symbol. Посилання на літературні джерела приводяться у тексті тез у дужках (Автор Рік). Наприкінці тез надається список літератури (до 5 посилань) у форматі Chicago (https://ula.org.ua/images/uba_document/programs/academ_integrety/Academ_...).

УВАГА! Науковий керівник не зараховується до числа авторів тез. Вік кожного зі співавторів не має перевищувати 35 років.

Також до 22 жовтня необхідно надіслати організаційний внесок, який становить 150 грн. для учасників з України і 5 євро для учасників з інших країн.

Оргвнесок учасника включає оплату за: публікацію одних тез, папку з матеріалами конференції, сертифікат учасника, кава-брейки, участь в екскурсіях, організацію участі у конференції запрошених лекторів з України та інших країн Європи.

Реквізити для сплати оргвнеску для учасників з України:Призначення платежу

Для поповнення картки № 5168 7554 2108 7756 Пустовалової Елеонори Сергіївни благодійний внесок від …

Валюта

UAH

Реквізити для сплати оргвнеску для учасників з інших країн:Physical person name

Pustovalova Eleonora

Account(CARD Number)

5168 7573 6144 2553

Currency of account

EUR

Correspondent account

асс № 4008 8670 0401

Bank of beneficiary

PRIVATBANK

SWIFT CODE: PBANUA2X

Intermediary bank

Commerzbank AG

SWIFT CODE: COBADEFF

 

Сплата проїзду, проживання та харчування здійснюється за рахунок закладу, що відправляє у відрядження, чи за власний кошт учасників.

На електронну адресу оргкомітету необхідно надіслати скан або фото квитанції про сплату організаційного внеску з обов’язковою вказівкою П. І. П. платників.

УВАГА! Тези будуть надруковані тільки в разі своєчасної сплати організаційного внеску. Сплата комісії за банківські операції не входить до суми оргвнеску та відбувається за рахунок платника. Квитанції вважаються отриманими, якщо оргкомітет надіслав підтвердження про їх отримання на Вашу електронну адресу. У разі відсутності підтвердження, просимо надіслати скан чи фото квитанції ще раз.

Зразок оформлення тез доповіді

 

Вплив кріопротекторів на схожість насіння деяких сільськогосподарских культур за різних температурних режимів

 

Бородіна Н. О., Федорова А. О., Шейко В. П.

 

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, біологічний факультет, пл. Свободи, 4, м. Харків, Україна, 61022

e‑mail: abc_123@gmail.com

 

N. Borodina, A. Fedorova, V. Sheiko. Influence of cryoprotectants on the seed germination of some crops at different temperature regimes. The paper presents the results of investigation of cryoprotectants’ effect on the viability of the seeds after freezing…

Основним способом збереження генофонду рослинних ресурсів світу ex situ є тривале низькотемпературне зберігання насіння…

 1. Engelmann, Florent. 2004. "Plant cryopreservation: Progress and prospects". In Vitro Cellular & Developmental Biology – Plant 40(5):427–433.

 

Оформлення постеру. Розмір постеру має бути 84,0 × 59,4 см (формат А-1). Кожен постер має містити: назву, П.І.П. автора (авторів), адреси авторів (включаючи е-mail). Матеріали для фіксації постерів надаються оргкомітетом.

Секретаріат конференції передає отримані тези учасників конференції фахівцям відповідних галузей на рецензування. Рецензенти дбають про відповідність тез сучасним науковим вимогам. З тексту тез має бути зрозумілим, навіщо виконувалася робота, які методи в ній застосовувалися, який матеріал було оброблено, які результати отримано і що з цих результатів випливає. Наслідком цих вимог є необхідність лаконічної та ємної побудови тез.

За висновками рецензентів тези можуть бути прийняті у незмінному вигляді або з незначним редагуванням, надіслані на доопрацювання у стислий термін (що обговорюється з секретаріатом конференції), або відхилені. У разі відхилення тез оргвнесок буде повернено з вирахуванням витрат на пересилку.

Звертаємо вашу увагу на те, що екологія – це біологічна наука про взаємодії; її об’єктами є екосистеми, угруповання, популяції, організми і аж ніяк не середовище як таке або його забруднення.

Контактна інформаціяЕлектронна адреса

ntu_bio@karazin.ua

Адреса для доступу через соціальні мережі

facebook.com/moleculebiosphere

Мобільний телефон

Федорова Анна +38 095 842 8683

Пустовалова Елеонора +38 093 927 6363

Адреса оргкомітету

ХНУ імені В.Н. Каразіна. пл. Свободи 4, м. Харків. Україна. 61022

 

Важливі дати конференції

22.10.2018 – останній день реєстрації учасників конференції, подання тез доповідей, сплати організаційних внесків;

28.11.2018 – початок роботи конференції;

30.11.2018 – завершення роботи конференції.

Другий інформаційний лист та офіційне запрошення на конференцію буде надіслано учасникам, що зареєструвалися, наприкінці жовтня 2018 року.

Будемо раді зустрітися з вами у ХарковІ!

Перші інформаційні листи у файлі Word: українськийEnglish